Halové turnaje - zima 2009/2010
Přehled turnajů
Datum |
Turnaj |
Počet týmů |
Umístění |
7. 11. 09 |
Most |
8 |
2. |
22. 11. 09 |
Kladno (Texum cup) |
8 |
1. |
28. 11. 09 |
Ústí nad Labem |
10 |
2. |
6. 12. 09 |
Jablonec nad Nisou |
10 |
2. |
12. 12. 09 |
Most |
10 |
6. |
9. 1. 10 |
Louny |
8 |
5. |
17. 1. 10 |
Most |
6 |
2. |
23. 1. 10 |
Ústí n/L (Chelsea bar cup) |
10 |
2. a 8. |
30. 1. 10 |
Jablonec nad Nisou |
10 |
2. |
13. 2. 10 |
Kadaň (Roolstav cup) |
8 |
1. |
20. 2. 10 |
Teplice |
7 |
4. |
27. 2. 10 |
Ústí nad Labem |
10 |
2. a 10. |
13. 3. 10 |
Most (r.2000) |
7 |
7. |
14. 3. 10 |
Kladno (Sport Invest cup) |
8 |
3. |
20.-21. 3.10 |
Třeboň (E.ON cup) |
14 |
8. |
Celkové skóre:
209:106
Účast na turnajích
Jméno |
Mo |
Kla |
Ústí |
Jbc |
Mo |
Ln |
Mo |
Ústí |
Jbc |
Kdň |
Tpc |
Ústí |
Mo |
Kla |
Třb |
Počet |
Žáček |
A |
A |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
A |
A |
A |
A |
A |
A |
13 |
Engler |
A |
A |
A |
A |
N |
A |
A |
A |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
A |
12 |
Vachta |
A |
A |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
A |
11 |
Lácha |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
A |
10 |
Rubeš |
N |
N |
N |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
A |
N |
7 |
Starý |
A |
N |
N |
N |
N |
N |
N |
A |
N |
N |
N |
N |
N |
N |
N |
2 |
Baftijar |
A |
A |
A |
A |
N |
A |
A |
A |
N |
A |
A |
A |
N |
A |
A |
12 |
Čítek |
A |
A |
A |
A |
N |
N |
N |
A |
A |
A |
A |
A |
N |
A |
A |
11 |
Poláček |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
N |
N |
N |
N |
A |
7 |
Zaspal |
A |
N |
N |
A |
N |
A |
A |
A |
A |
N |
A |
N |
N |
A |
A |
9 |
Žídek |
N |
N |
N |
A |
A |
N |
A |
A |
A |
N |
N |
A |
A |
N |
A |
8 |
Novotný |
N |
N |
N |
N |
A |
N |
N |
A |
N |
N |
N |
A |
A |
N |
N |
4 |
Petržilka |
A |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
10 |
Vála |
A |
A |
A |
N |
N |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
N |
8 |
Hahn |
N |
N |
N |
N |
A |
A |
N |
N |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
N |
5 |
Varchol |
N |
N |
N |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
N |
N |
N |
5 |
Joni |
A |
N |
N |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
8 |
Krajčovič |
A |
N |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
N |
N |
N |
7 |
Středa |
A |
N |
N |
N |
A |
A |
N |
A |
N |
A |
A |
A |
A |
N |
N |
9 |
Vysvětlivky: A - ano odehrál, N - nenominován
Individuální ocenění
22.11.09 Kladno (Texum cup): Engler - nejlepší střelec turnaje, Baftijar - nejlepší hráč týmu
28.11.09 Ústí n/L: Čítek - nejlepší hráč turnaje, Baftijar - nejlepší hráč týmu
6.12.09 Jablonec n/Nisou: Zaspal - nejlepší střelec turnaje
9.1.10 Louny: Žáček - nejlepší brankář turnaje
23.1.10 Ústí n/L (Chelsea bar cup): Zaspal - nejlepší střelec turnaje, Petržilka, Krajčovič - nejlepší hráči týmu
30.1.10 Jablonec n/Nisou: Žáček - nejlepší brankář turnaje
13.2.10 Kadaň (Roolstav): Baftijar - nejlepší střelec turnaje
27.2.10 Ústí n/Labem: Baftijar - nejlepší hráč turnaje, Žáček, Rubeš - nejlepší hráči týmu
14.3.10 Kladno (Sport Invest cup): Baftijar - nejlepší útočník turnaje, Lácha - nejlepší hráč týmu
Individuální statistiky
Jméno Počet (15) Góly Asistence Žáček 13 52 3 Engler 12 29 20 Vachta 11 5 2 Lácha 10 20 17 Rubeš 7 2 1 Starý 2 0 0 Baftijar 12 45 20 Čítek 11 17 13 Poláček 7 15 8 Zaspal 9 41 17 Žídek 8 4 3 Novotný 4 4 2 Petržilka 10 11 12 Vála 8 2 0 Hahn 5 0 0 Varchol 5 7 2 Joni 8 1 1 Krajčovič 7 54 1 Středa 9 8 1