Jdi na obsah Jdi na menu
 


Heřmanův Městec 17.1.09 - 1.místo

18. 1. 2009

Na turnaj do vzdáleného Heřmanova Městce jsme se vydali jako obhájce prvenství z předešlého ročníku turnaje. V nádherné hale byl systém turnaje určen nássledovně: 10 celků rozdělených do dvou 5-členných skupin, skupina A: Tesla Pardubice "B", FC Hradec Králové, FK Kolín, AC Sparta Praha, FC Vysočina Jihlava, skupinaB: Tesla Pardubice "A", FC Chotěboř, FK Náchod-Deštné, AFK Pečky, Ravel Ústí n/L. Boje ve skupině jsme zvládli bez ztráty bodu a stejným způsobem jsme si počínali i nadále a tak jsme s celkovým sóre 21:3 celý turnaj po uásluze vyhráli. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jarda Zaspal, kterému tímto ještě jednou blahopřejem!!! Sestava: Filip, Adam, Marek, Dan, Besi, Vojta, Jarda, Ríša, Míra, kapitán mužstva: Adam

Zápasy ve skupině:

Ravel - Tesla Pardubice "A"

2:1 (Jarda, Besi)

Jako prřvní soupeř se nám postavili hráči domacích Pardubic. Do zápasu jsme vstoupili velice pasivně a za prvních pět minut utkání nás soupeř nepustil na svou obranou polovinu. pardubice naší pasivitu využily a vstřelily první branku, naštěstí se z vedení neradovali dlouho a na še probuzení režíroval Besi, který první branku připravil pro Jardu a druhou sám dal. A tak jsme i po nepříliš povedeném výkonu vstoupili do turnaje vítěstvím.

Ravel - AFK Pečky

                                                           11:0 (Jarda 3, Míra 2, Ríša 2, Besi 2, Vojta, Dan)

Nejslabší soupeř ve skupině nám nekladl moc velký odpor a utkání bylo festivalem našich neproměněných příležitostí. I přes hodně nevyužitých šancí jsme konto soupeře zasypali 11 přesnými zásahy. Kluci si po prvním zápase zpravili chuť a spadla z nich nervozita.

Ravel - FK Náchod-Deštné

2:0 (Ríša, Jarda)

Další soupeř, který nekladl odpor a brzy jsme se ujali dvoubrankového vedení zásluhou Jardy a Ríši. Kluci se s průběhem hry uspokojili a tak vypadala i hra. Několik příležitostí jsme si ještě vytvořili, ale spíše to byl takový, jak se říká: " Výkon na půl plynu".

Ravel - FC Chotěboř

            2:0 (Ríša, Jarda)

V případě výhry se mohl soupeř radovat z postupu do semifinále. Naději jim kluci rychle vzali a přesnými zásahy Ríši a jardy jsme v poklidu kráčeli do semifinále my.

Skupinu "B" jsme vyhráli s12 body¨(17:1)

Semifinále:

Ravel - FC Hradec Králové

   2:1 (Ríša, Marek)

Zápas s kvalitním soupeřem byl plný osobních soubojů. Brankový účet utkání otevřel Ríša, který byl ve správný čas na správném místě a pohodlně uzklízel míč do odkryté branky po akci Jardy. Dlouho jsme jednobrankový náskok drželi, bohužel pro nás stačil vyrovnat, už se schylovalo k pokutovým kopům to však rázně odmítl Marek, který po výborném naběhnutí na Adamův přímý kop, rozhodl o našem postupu do finále.

Finále:

Ravel - Tesla Pardubice "A"

2:1 (Ríša, Jarda)

S tímto soupeřem jsme do turnaje vstupovali a taky s ním turnaj končili. Výsledek byl shodný, ale obraz hry byl naprosto jiný. Tempo hry jsme určovali my a soupeř tahal za kratší konec, onáš dvoubrankový náskok se postarali, jako dnes tradičně, Ríša a Jarda. Soupeř stačil jen snížit a tak jsme se mohli opět po roce radovat z vítězství na tomto turnaji.

Celý turnaj se odehrál s těžkým futsalovým míčem, který dělal všem celkům velké potíže, kluci se s tímto problémem popasovali dobře a za to nim patří pochvala.Kluci předvedli jednoznačně nejlepší hru ze všech zúčastněných na turnaji a po zásluze si odvezli zlaté medaile.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář